چه چیزهایی می توان با بیت کوین خریداری کرد؟

چه چیزهایی می توان با بیت کوین خریداری کرد؟

خرید با ارز های دیجیتال : پس از آنکه بیت کوین در میان تجار ، فروشگاه های خرده فروش و فروشگاه های آنلاین نفوذ کرد، به دلیل افزایش هزینه های تراکنش بیت کوین و نوسان در قیمت آن باعث شد تا محبوبیت آن کاهش یافته و کمتر به عنوان وسیله ی مبادله استفاده شود. 

این بدان معنا نیست که بازاری برای فروش بیت کوین وجود ندارد اما بهر حال محدودیت هایی در این زمینه وجود دارد.و شما هنوز هم می توانید طیف وسیعی از محصولات و خدمات را با ارزهای رمزنگاری شده بخرید.

خرید با ارز های رمزنگاری شده

خرید با ارز های دیجیتال مزایایی از جمله سهولت در انجام معاملات مرزی ، مشخص نبودن هویت شما ( مگر اینکه تحویل به صورت فیزیکی انجام شود)، دسترسی بازرگانان به بازاری وسیعتر و یا عدم پرداخت هزینه توسط خریدار برای تجار و خریداران به همراه دارد. 

شما می توانید بیت کوین را به عنوان خرید هدیه استفاده کنید. راه حل های آن استفاده از Gyft  یا eGifter می باشد. شخصی که کارت هریه بیت کوین را دریافت می کند می تواند آن را در فروشگاه هایی که بیت کوین می پذیرند استفاده کند. 

خرید با ارز های رمزنگاری شده

در بحث خرید با ارز های دیجیتال شما می توانید برای رزرو پروازها و هتل های خود از طریق Surf Air , CheapAir , Expedia بیت کوین پرداخت کنید. یا اگر شما بلندپرواز هستید می توانید از طریق Virgin Galactic به یک سفر فضایی بروید. 

مایکروسافت نیز بیت کوین را در فروشگاه های برنامه های خود می پذیرد ، جایی که شما با بیت کوین می توانید فیلم ، بازی یا خدمات یرنامه ها را دریافت کنید. 

بعضی از نوازندگان نیز دانلود موزیک های خود را با ارزهای رمزنگاری شده امکان پذیر کرده اند. 

آیا شما می خواهید منزل خود را تجهیز و مبله کنید؟ یا می خواهید هدیه ای خاص برای کسی تهیه کنید؟ Overstock یکی از اولین (در سال ۲۰۱۴) خرده فروشان بزرگ در زمینه پذیرش بیت کوین بود و بنیانگذار آن ( پاتریک بایرن ) یکی از طرفداران تکنولوژی می باشد. 

آیا به طلا علاقه دارید؟  فروشگاه های APMEX , Sharps Pixley , JM Bullion در ازای بیت کوین های شما طلا تحویل می دهد.

اگر شما برای علم می خواهید از آن استفاده کنید. چندین دانشگاه خصوصی و دولتی و چند مهد کودک در نیویورک بیت کوین می پذیرند. 

برخی از شرکت های حقوقی و حسابداری به ازای خدماتی که عرضه می کنند بیت کوین را قبول می کنند. 

همچنین شما می توانید به  موسسات خیریه ای همچون BitGive , Bithope , Fidelity Charitable از طریق سایت های آنها کمک مالی عرضه کنید. 

اگر می خواهید از فروشگاه های اطرافتان که بیت کوین دریافت می کنند مطلع شوید سایت هایی همچون CoinMap یا  SpendBitcoins  را بررسی کنید.

 و در پایان اینکه کسب و کارهای ذکر شده تنها گزینه های موجود برای خرید با ارز های دیجیتال نیستند و تبلیغ و توصیه ای در مورد آنها نشده است پس بهتر است گزینه های دیگر را نیز بررسی کنید.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت ، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز Google استحریم خصوصیسیاست وشرایط استفاده.

من با این شرایط موافقم.