نحوه فروش بیت کوین

نحوه فروش بیت کوین

امروزه تمام روش هایی که برای خرید بیت کوین وجود دارد گزینه ای برای فروش نیز دارد. 

به جز دستگاه های ATM یا همان خودپردازهای بیت کوین،که فقط تعدادی از آنها این امکان را فراهم کرده اند تا بتوانید بیت کوین را به پول نقد تبدیل کنید. نرم افزار Coinatmradar  نزدیکترین خودپردازها را به شما نشان خواهند داد.

همه صرافی های موجود امکان خرید و فروش بیت کوین را به شما می دهند. بستگی به میزان دارایی شما صرافی که انتخاب می کنید متفاوت است. شما یک سرمایه گذار کوچک هستید یا یک تاجر یا رئیس و دانده یک سازمان.

بنیاد هایی همچون GDAX , Gemini  برای سرمایه گذاری های بسیار بزرگ طراحی شده اند.

مشتریان خرده فروش می توانند بیت کوین های خود را در صرافی هایی همچون Poloneix , Bitstamp , Kraken , Coinbase و غیره خرید و فروش کنند. هر صرافی دارای رابط کاربری متفاوتی است و برخی از آن ها سرویس هایی همچون ذخیره سازی امن را ارائه می دهند.

برخی برای معاملات نیاز به تحقیق در مورد تعیین هویت شما دارند در حالی که برخی دیگر از آنها که مقادیر کمتری خرید و فروش می کنند در این زمینه کمتر سخت گیری می کنند. 

همچنین اگر شما تمایل داشته باشید بیت کوین خود را با سایر ارزهای رمزنگاری شده عوض کنید، صرافی هایی همچون ShapeShift این سرویس را برای شما ارائه می دهند. و به شما امکان تعویض بیت کوین با  اتریوم ، لایت کوین ، ریپل و دش ( که قبلاً به عنوان دارک کوین یا اکس کوین شناخته می شد ) و … را می دهد 

نحوه فروش بیت کوین

نحوه فروش بیت کوین

گزینه دیگر، فروش مستقیم است. شما مس توانید به عنوان یک فروشنده در برنامه هایی مانند Bittylicious , BitQuick , LocalBitcoins , BitBargain ثبت نام کنید و قیمت خود را پیشنهاد دهید. و پس از واریز پول به حسابتان ، شما نیز ملزم به فرستادن بیت کوین ها به آدرس مشخص شده هستید.  

یا اینکه شما می توانید آن را به دوستان و خانواده خود بفروشید. به این ترتیب که بیت کوین ها را به آدرس آنها فرستاده و پول نقد دریافت کنید. توجه کنید که ملاقات با یک غریبه برای فروش بیت کوین و دریافت پول نقد یک ریسک می باشد. 

توجه داشته باشید که کسب و کارهای ذکر شده در این مطلب تنها گزینه های موجود نیستند و شما می توانید دیگر موارد را نیز جست و جو کنید. 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت ، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز Google استحریم خصوصیسیاست وشرایط استفاده.

من با این شرایط موافقم.