زیباترین شهرهای توریستی سوئیس ۱۴ شهر کوچک خوش منظره در سوئیس

زیباترین شهرهای توریستی سوئیس 14 شهر کوچک خوش منظره در سوئیس

از یک مرز به مرز دیگر، می توانید کوه های پراکنده زیبا با روستاهای زیبا را در آغوش دره ها ببینید. این کشور در تابستان برای کوهنوردان و در زمستان منطقه ای مناسب برای اسکی بازان است. بهترین مکان ها در سوئیس شهرهای کوچک آن است که دروازه ای به این بهشت ​​است. بهتر است قبل از رفتن به بخش های ناشناخته، وقت را صرف این روستاهای جذاب در سوئیس کنید.

Gimmelwald

Gimmelwaldاگر به Gimmelwald رفتید- مسیری که در خارج از مسیر آلپ قرار دارد- از ماشین پیاده شوید. هیچ جاده ای در روستا وجود ندارد، بنابراین پیاده روی کنید. Gimmelwald یک منطقه کشاورزی محصور شده توسط کوه های با شکوه است. روستا بسیار کوچک است، هیچ مدرسه محلی وجود ندارد؛ دانش آموزان باید به Lauterbrunnen سفر کنند. خانه های Gimmelwald با سنگ هایی با نام Schindles که روی پشت بام ها قرار گرفته اند پوشیده شده اند تا خانه را از بادهای قوی زمستان که از کوه Jungfrau می آید، حفاظت کنند.

Andermatt

Andermatt

Andermatt یک روستا واقع در یک دره در آلپ است. این گذرگاه بزرگ، یادآور جواهر بوکولی است. اندرمات در مرکز ماسه گوتار واقع شده است. می توانید با قطار بخار به دیدن مناطق دیدنی برورید. اندرمات معروف ترین منطقه اسکی در زمستان می باشد که با بالابرها از روستا به Gemsstock وNatschen می توانید بروید.

سیون

سیون با ۳۴۰۰۰ نفر، شهری کوچک در نظر گرفته نمی شود و جزو شهرهای جذاب به حساب می آید. پایتخت والوئیس، دروازه ای برای رسیدن به روستاهای کوچکتر در کانتون است. سیون برای خورشید، کوه ها و قلعه های آن شناخته شده است. دو قلعه – قلعه والریا و قلعه توربیلون – در کوه هایی با چشم انداز یکی از قدیمی ترین شهرهای سوئیس قرار دارند.

Spiez

شهر Spiez در ساحل دریاچه Thun است که توسط تاکستان ها و جنگل ها احاطه شده است. این شهر با جمعیت ۱۲۰۰۰ نفره برای قلعه قرون وسطایی خود با کلیسای ۱۰۰۰ ساله رومی شناخته شده است. به استثنای برج سنگی بلند، قلعه که امروزه موزه است، با کلبه سفید بزرگ اشتباه گرفته می شود. بسیاری از مردم بازدید از قلعه را با کروز در دریاچه تورون ترکیب می کنند. بعد از یک روز پیاده روی و یا ماهیگیری، روز خود را با یک لیوان Spiezer، پایان دهید.

سگلیو

Soglio

Soglio یکی دیگر از روستای کوچک سوئیس با منظره عالی است. در تابستان شکوفه هایی بر روی تپه ها شکوفا می شوند، در حالی که کوه های برفی است. در این مناظر زیبا، برجسته ترین منطقه سگلیو، کلیسای سن لورنزو با برج ناقوس آن است که در بالای روستا قرار دارد. خیابان های سنگی به سمت پالازو سلیس، در حال حاضر یک هتل، با آب و هوای مدیترانه ای و درختان زیبا مزین شده است. سعی کنید به این روستای کوچک سر بزنید و از مسیر اسکی Bergell یا جنگل شاه بلوط دیدن کنید.

مرکوت

مورکوت مثل سایر شهرهای کوچک در سوئیس زیبا است. مرکوت در سواحل دریاچه لوگانو واقع است که در سال ۲۰۱۶ زیباترین شهر سوئیس نامگذاری شد. روستا برای معماری آن مشهور است و قدمت آن به قرون وسطی می رسد. شما خانه های از قرن ۱۶ و کلیسای قرن ۱۳، Santa Maria del Sasso را در این شهر خواهید دید. همچنین نمایشگاه گیاهان و آثار هنری، پارک گیاهی و هنری نیز ارزش دیدن دارد.

Interlaken (جایی که باید بمانید)

اینترلکان دروازه ای برای روستاهای کوهستانی در آلپ برنسل است، اما بازدید آن ارزش دارد. این مکان از اوایل دهه ۱۸۰۰ منطقه توریستی بود؛ به طوری که هنرمندان نقاش، از جمله فرانتس کونیگ، برای نقاشی های خود از این منطقه الهام می گرفتند. در آن روزها، بازدید کنندگان برای آبگرم درمانی و تنفس در هوای تازه کوه به این منطقه می رفتند. Interlaken برای جشنواره های موسیقی مشهور است. از آنجایی که این شهر در ساحل دریاچه Thun و Brienz واقع شده است، می توانید در دریاچه قایق سواری نیز کنید.

Wengen

Wengen

Wengen، در مرکز سویس، تنها ۱۳۰۰ ساکن دائمی دارد، اما از جمعیت نمی توانید تعداد نفرات را حدس بزنید. در تابستان ۵۰۰۰ نفر برای کوهنوردی۳۱۰ مایل راه و در زمستان ۱۰۰۰۰ نفر برای اسکی به این منطقه می آیند. Wengen مکان مهمی برای مسابقات اسکی است. این منطقه دارای خانه های تاریخی است که قدمت آن به دوران بلوند اپوک بر می گردد. همانطور که با قطار به Wengen سفر می کنید، کوه نوردانی را می بینید که از شمال از کوه Eiger بالا می روند.

Stein am Rhein

در حالی که بازدیدکنندگان ممکن است به استین راین مراجعه کنند تا مناظر را مشاهده کنند – دریاچه کنستانس- اما بسیاری از آنها برای دیدن معماری منحصر به فرد روستا می آیند. ساختمان های نیمه چوبی شهر قدیمی را با نمایی زیبا و رنگارنگ تزئین کرده اند. استین آمرین زمانی یک قلعه روم بود، اما روستا با ساختمانهای قابل توجهی که بعدا به وجود آمد، پر شده است. یک کلیسا برای سنت جان باپتیست، صومعه سنت گرگن و موزه ای که در قرن نوزدهم ساخته شده بود، در شهر وجود دارد.

مورن

اگر طرفدار جیمز باند هستید، شانس خوبی برای دیدن ماشین کانادایی و رستوران مجلل Schilthorn است. این ماشین ها و رستوران ها در فیلم«سرویس مخفی عیدی» که در Murren فیلمبرداری شده بود برجسته بودند. یا اگر کتابهای هیدلی را به عنوان یک کودک دوست داشتید، این روستای سنتی Alpine را به شما یادآوری خواهد کرد. هنگامی که به Murren نگاه میکنید، مناظر خیره کننده ای از کوه های اهر و Jungfrau و مراتع پر از گل را می بینید.

Grindelwald

Grindelwald و Gilbert Grindelwald ممکن است نام یکسانی داشته باشند اما شباهت آن ها به پایان رسیده است. گیلبرت گرودنوالد یک شخصیت تیره در سری هری پاتر است، در حالی که Grindelwald یک شهر زیبا در آلپ است. مناظر این شهر فوق العاده است و چهره ای از شمال Eigerرا نشان می دهد. Grindelwald بزرگترین منطقه اسکی در منطقه Jungfrau است که از قرن ۱۸ به عنوان مقصد مهم توریستی شناخته شده است. در تابستان پیاده روی در این منطقه بسیار پرطرفدار است.

Guarda

گوردا یکی دیگر از شهرهای کوچک سوئیس است که به خاطر معماری تاریخی آن معروف است؛ از جمله خانه های رنگارنگ قرن ۱۷. این روستا پس از شخصیت کتاب داستان به نام Schellenursli نامیده شد. حتی یک مسیر به نام Schellenursli وجود دارد که برای پیاده روی مناسب است. اگر زمستان را در این منطقه باشید، می توانید از سنت باستانی گوردا و استفاده از زنگ های گاو استفاده کنید. می توانید راه خود را در اطراف گوردا با یک برنامه خاص برای معرفی روستا پیدا کنید.

Lauterbrunnen

Lauterbrunnen

آبشارها در Lauterbrunnen زیاد است: این دره زیبا ۷۲ آبشار دارد که آبشارهای کوهستانی هستند. معروف ترین آن ها آبشار استابباخ است که تقریبا یک هزار فوت ارتفاع دارد و یکی از بزرگترین آبشارهای اروپا است. این روستای کوچک زیبا در میان کوه ها قرار دارد و الهام بخش بسیاری از نویسندگان گوته است. قدم زدن در دره ضروری است، اگر چه بسیاری از ماجراجویان از پرش در آسمان یا استفاده از پاراگلایدر لذت می برند.

Zermatt

Zermatt یکی از معروف ترین مناطق اسکی و کوهنوردی سوئیس است زیرا یکی از بالاترین کوه های کشور یعنی Matterhorn در آن قرار دارد. Zermatt جایی مناسب برای فعالیت های خارج از منزل است. اگرچه این روستا نزدیک به مرز ایتالیا است، ساکنان زرمات بیشتر تمایل دارند آلمانی حرف بزنند. می توانید با ماشین های کابلی یا کوهنوردی از کوه بالا بروید و مناطق زیبا و مشهور متخورن را ببینید.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت ، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز Google استحریم خصوصیسیاست وشرایط استفاده.

من با این شرایط موافقم.