دیدنی های شهر بارسلونا اسپانیا

دیدنی های شهر بارسلونا اسپانیا

روشهایی برای گردش در بارسلونا مثل یک بارسلونی

بارسلون یکی از شهرهای زیبای اسپانیا است اما بودن در این شهر فقط بخاطر سواحل و زندگی شبانه آن نیست. بیایید جاهای دیگری از بارسلون به غیر از کلیسای جامع، سواحل و خیابانهای شلوغ آن را نیز با هم مرور کنیم.

به ساحل بارسلونتا نرویم :

سواحل دل سول

درست است که بسیاری از هتلها و مسیرهای اصلی شهر به این ساحل ازجمله سواحل دل سول که در عکس بالا میبینید می رسد، اما همین امر باعث شده که تجمع دست فروشان، توریستها و مردم در این ساحل زیاد باشد. بهتر است از مرکز شهر کمی فاصله بگیرید و به سواحل پلایا دل کوکو یا پلایا بادالونا بروید تا متوجه بشوید چرا بارسلونا بخاطر سواحلش مشهور است.

تاپاس بخورید:

تاپاس

منظور ما تاپاسهای گرانقیمت رستورانها یا کافه های اطراف رالامبرا نیست. هر کسی در بارسلونا انواع تاپاسها را امتحان کرده است اما منظور ما تاپاسهای کاریر دی بلای Carrer de Blai است که قیمت هر تاپاس حداکثر ۱ یورو است و یا اگر گروهی از دوستان هستید حتماً به لازامپانیرای La Xampanyeria بروید چرا که می‌توانید یک بطری نوشیدنی محلی کاوا نیز داشته باشید.

مونتسرات را ببینید :

مونتسراتصومعه ای بر بالای تپه های پشت بارسلونا است که زیارتگاه بسیاری از مردم می‌باشد. فارق از جنبه‌های مذهبی، این محل زیبا با نمایی جذاب از طلوع خورشید و طبیعتی خارق‌العاده است که در ارتفاع بالغ بر ۱۲۰۰ متر قرار دارد که مجهز به تله کابین نیز می‌باشد.

صعود از مونت جویک :

مونت جویک

ساختار بی رویه ساختمانهای بارسلونا و ساخت و ساز روی تپه های متعدد باعث شده است که شهر به صورت لایه لایه شود و این موضوع باعث شده بسیاری از مردم بخاطر دیدن نمای کامل و جذابی از شهر به بلندیهای اطراف بروند که پیشنهاد ما تپه مونت جویک Mont Juïc است.

بازارهای متعدد بارسلون را بگردید :

حتماً همه بازار بوکیوریا در رالامبارا را می‌بینند. اما برای دیدن مردم و فرهنگ بارسلون بهتر است بازارهای محلی مثل الس انکانتس ولس که یکی از قدیمی ترین بازارهای اروپا نیز می‌باشد را ببینید و یا بازار مرکات دی سینت آنتونیو در مرکز شهر را در لیست بازیدید خود قرار دهید.

تور دوچرخه بارسلون را بروید :

به جای آنکه مثل همه توریستها فقط در میدان گوتیک باشید بهتر است از تور دوچرخه رایگان بارسلون استفاده کنید. با کوچه‌ها و مکانهای شهر آشنا شوید و از تاریخچه آن‌ها آگاه شوید و از همه جالبتر امکان این را دارید تا از رستورانها و محلهایی که مردم بومی استفاده می‌کنند نیز پرس و جو کرده و برخی از آن‌ها را امتحان کنید.

پارک دلاسیوتادلا را ببینید :

بسیاری از توریستها به لاساگرادا و پارک گوئل می‌روند که البته شلوغ و شاید کمی کسل کننده باشد. ما پیشنهاد می‌کنیم به پارک دلاسیوتادلا Parc de la Ciutadella رفته و از ساختمانهای قرن نوزدهم درون آن و باغ وحشی که دارد در کنار طبیعت جذاب و دریاچه زیبایش که قایقرانی نیز در آن می‌توان کرد لذت ببرید.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، از سرویس reCAPTCHA Google حریم خصوصی و شرایط استفاده استفاده کنید.

با این شرایط موافق هستید.