این چند روز موضوعی ذهنم رو شدیدا درگیر کرده .

خواب .

آره خواب .

هیچ سر در نمی اورم که این دنیای خواب همان دنیای ارواح است و من هر کس که من او را در خواب می بینم ان موقع خواب بوده و این یعنی روح از بدنش جدا شده بوده که تونسته با من ارتباط برقرار کنه ؟

یا اینکه دنیایی با چنان وسعت و نهایت خیال پردازی در مغز و ذهن ما وجود دارد که این همه محیط را مثل جنگل و …. و ان همه موجود زنده مثل آدمای دیگه و بقیه ی حیوانات و … رو می سازه و ما در خواب در مغز خود سیر می کنیم ؟

اگه علم و اختیار خواب به دستمون باشه احتمالا به همه ی ارزو هایمان خواهیم رسید و رویا هایمان را در خواب خواهیم ساخت . چون آن جا هیچ محدودیتی وجود ندارد . می توانی برای خودت فلان مدل لپ تاپ و کتاب رو بخری تو خواب و از اون استفاده کنی .

یا اینکه اصلا وقتی می خوابیم در واقع روح از بدن جدا می شه و میاد توی همین کره ی زمین ول می چرخه و با روح های دیگری که روی این خاک هستند درگیر می شود ؟

به نظرم توی خواب امکان سفر در زمان و مکان آن هم به صورت خیلی سریع امکان پذیر است .

و اینکه ما در خواب می توانیم به هر جا در هر ساعت دلخواه و مورد نظرمان سفر کنیم .

و این یعنی هفت هشت ساعتی رو هم که می خوابیم می توانیم زندگی کنیم و در این زندگی بیشتر از زیستن در دنیای خاکی لذت بریم . همان طور که دوست داریم . چونکه قدرتمان در ان ساعات خواب بی نهایت و نا محدود است .

البت همه ی این ها یک سری فرض و احتمال است که من از خواب های خودم به آن ها رسیده ام و شاید همه ی این فرضیات غلط بوده و این موضوع پیچیده تر از این حرف ها باشد .

ولی اگر ما توانایی نا محدودی داشته باشیم در خواب . می توانیم برویم کره ی ماه . و اگر این دنیایی که در ان هستیم ( همان جایی که ماه است ) می توانیم عده ای را سکونت دهیم . فلان قصر را روی ماه درست کنیم ووو

اما جالب است که بدانید هرگز به جواب سوالاتم تا به امروز نرفته ام . نه در اینترنت نه در دین و نه در کتب .

چون که می خواهم با استفاده از تجربیات خودم و دیگران از خواب به نتایجی برسم و سپس بروم و با علوم دیگر آن را تطبیق داده و این علم را کامل تر کنم .

نه آنکه با تنبلی تمام بروم و سریع توی اینترنت سرچ کنم خواب . خودم می خواهم مثل بقیه ی کاشفان این راز را با استفاده از تحقیق و پژوهش خودم بدست بیاورم . حتی اگر این علم قبلا بدست امده باشد .

محققان خب همین کار ها رو می کنند دیگه . فقط کافیه این همه منابع در دسترس نداشته باشیم تا برویم سراغ کشف و پیدا کردن .

شما اگر اختیار یه دنیای بی حد و مرز مثل دنیای شگفت انگیز خواب داشتید اولین رویا و ارزویی را که محقق می کردید و برای خود برآورده چه چیزی می توانست باشد ؟