بسیاری از افرادی که به تازگی تولید محتوا را شروع نموده اند می گویند : ما همه چیزهایی را که می خواهیم بنویسیم را خیلی خوب می دانیم اما زمانی که شروع به نوشتن می کنیم نمی دانیم تولید محتوا را از  کجا شروع نماییم ! (میدونم چی میخوام بنویسم اما نمیدونم چجوری و از کجا شروع کنم !!! )

تولید محتوا

تولید محتوا

زمانی که با این افراد صحبت نمودم متوجه شدم بسیار عالی تمام موارد را توضیح می دهند و قدرت بیان خیلی خوبی دارند بنابراین به آنان و شمایی که شروع به تولید محتوا نمودید پیشنهاد می کنم صحبت کنید و صدای خود را ضبط نمایید . با افراد مختلف که در حوزه کسب و کار شما فعالیت می نمایند گفتگو کنید و همزمان صدای آنان را ضبط نمایید .

بعد از این که تمامی موارد گفته و ضبط شد ، حالا نوبت به دسته بندی و سئو محتوا رسیده است. قبل از هر چیز صدای ضبط شده ی خود را تایپ نمایید .

عنوان اصلی محتوای صفحه

تولید محتوا

تولید محتوا

مهمترین و سخت ترین مرحله در تولید محتوا می تواند انتخاب عنوان مناسب باشد. در یک محتوا بهترین حالت این است که روی یک کلمه کلیدی کار شود. هر چه تعداد کلمات تیتر کمتر باشد بهتر است . زیرا ارزش وزن کلمات بیشتر می شود. همچنین طبق تحقیقات به دست آمده معمولا کاربران تیترهایی را می خوانند که کلمات کمتری دارند .

پاراگراف اول تولید محتوا

تولید محتوا

تولید محتوا

در هنگام تولید محتوا بهتر است در پاراگراف اول حداقل ۳ تا ۴ بار کلمه کلیدی استفاده شود. و مهمتر از آن اولین جمله با کلمه کلیدی شروع شود. به شما پیشنهاد می کنم کلمات کلیدی به خصوص در پاراگراف اول Bold  شود زیرا گوگل تگ های Html را می خواند و شما می توانید به این روش توجه گوگل را به خود جلب نمایید .